• W naszym przedszkolu "zagościł" MAGICZNY DYWAN

• Magiczny Dywan to interaktywna pomoc dydaktyczna dedykowana do ćwiczeń, gier i  zabaw ruchowych. Magiczny Dywan zawiera w  sobie zintegrowany system czujników ruchu, projektor i komputer. Jego funkcjonalność umożliwia szerokie spektrum zastosowania w  każdym pomieszczeniu, na  jasnym, jednolitym podłożu. Nasze przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczą w zabawach z wykorzystaniem Magicznego Dywanu, ktory nie tylko bawi, ale i uczy! A wszystko to dzieki wsparciu Fundacji KGHM Polska Miedź. Dziekujemy!

• Dzień Edukacji Narodowej 14.10.2020

• Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia Wszystkim Pracownikom Oświaty. Życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości wielu sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym. Niech podejmowany trud będzie dla Państwa źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 4

Danuta Szetelnicka

• Europejski Tydzień Kodowania

• EU CODE WEEK to Europejski Tydzień Kodowania - czyli inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród dzieci w ciekawy i interesujący sposób. Nasze przedszkole również uczestniczy w tym wydarzeniu!

• Dzień zwierząt 4.10.2020

• Dzień Zwierząt w Przedszkolu

4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Z racji tego, że była to niedziela my świętowaliśmy 5.10! Dzień ten ma na celu uświadomienie dzieciom, że zwierzęta również mają swoje prawa. Dzieci poznały różne ciekawostki na temat zwierząt oraz wiadomości dotyczące opieki nad nimi. Została także zwrócona uwaga dzieci, że zwierzęta czują jak ludzie i nie są zabawką, którą można wyrzucić.