• Lista przedmiotów

•  W roku szkolnym 2020/2021 w przedszkolu prowadzone są zajęcia  wspierające rozwój dzieci:

•  język angielski - nauka języka prowadzona jest poprzez zabawę.
      • warsztaty logopedyczne  - doskonalenie i kształtowanie prawidłowej mowy dziecka.
      • zajęcia muzyczne metodą Batii Strauss - wprowadzanie dzieci w świat dźwięków i muzyki.
      • spotkania z książką - dzieci biorą udział w zewnętrznych projektach czytelniczych.
      • kodowanie na dywanie - zabawy z OZOBOTAMI oraz GENIBOTAMI, a także matami i kubeczkami do kodowania. Rozwijanie kompetencji kluczowych, sprawne poruszanie się w świecie technologii cyfrowych.
      • zajęcia teatralne - rozwijające kreatywność, ekspresję.
      • zajęcia z komputerem - wykorzystując pakiety edukacyjne wprowadzamy dzieci w świat komputerów, przedszkole posiada tablicę interaktywną wykorzystywaną podczas zajęć edukacyjnych.
      • zabawy dydaktyczno-ruchowe z wykorzystaniem "Magicznego dywanu"
      • zajęcia sportowe - rozwijające sprawność ruchową. Przedszkole wyposażone jest w sprzęt i pomoce do zajęć ruchowych, materace rehabilitacyjne, suchy basen z piłkami.
      • religia - organizowana dla najstarszych dzieci.