• Dzień przedszkolaka 20.09.2020

• Dzisiaj nasze kochane przedszkolaki miały swoje święto! Obchodziliśmy OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Były gry i zabawy, podchody w parku, kolorowe balony i mnóstwo uśmiechu dzieci!

• Dzień kropki 15.09.2020

• Dziś w przedszkolu świętowaliśmy "Dzień Kropki" - czyli Dzień Kreatywności! Było mnóstwo świetnej zabawy! Zresztą zobaczcie sami!

• "Uczymy dzieci programować"

•   Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym "Uczymy dzieci programować". Program ten, to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci. Logiczne, algorytmiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, szukanie różnych rozwiązań, analizowanie ich i wybieranie tych najbardziej optymalnych to umiejętności, które warto kształcić już od najmłodszych lat. Ich uniwersalność sprawia, że przydadzą się naszym dzieciom na każdym etapie ich życia.

Na początku naszej przygody z programem "Uczymy dzieci programować" odbyło się twórcze szkolenie.  EduSense jeszcze raz dziękujemy!

EduSense szkolenie dla nauczycieli w przedszkolu

Do realizacji działań wynikających z programu edukacyjnego "Uczymy dzieci programować" wykorzystujemy OZOBOTY oraz GENIBOTY, a także maty i kubeczki do kodowania. Rozwijamy kompetencje kluczowe, sprawnie poruszamy się w świecie technologii cyfrowych.